Kind Shock LEV Si Tija de scaun telescopică internă, Ø-34,9 mm, 440 mm/150 mm
Kind Shock LEV Si Tija de scaun telescopică internă
La doar jumătate din prețul modelelor premium (inclusiv concurenții), șaua telescopică LEV Si vă oferă tot ce aveți nevoie și nimic din ce nu aveți. Dirijarea internă a cablurilor , un nou sistem de caneluri pentru o minimizare și mai bună a spațiului liber și toate suprafețele negre, anodizate dure, pentru frumusețe și performanță de lungă durată . Capul din duraluminiu al tijei scaunului are o micro-ajustare și, împreună cu o pereche de șuruburi, permite reglarea confortabilă a poziției dorite a scaunului. Pachetul conține cablu din oțel inoxidabil acoperit cu teflon și bowden , necesare pentru a conecta tija șa la maneta telecomenzii.Notă: Tija de scaun este furnizată fără maneta de telecomandă. Compatibile cu manetele Kind Shock pot fi găsite în magazinul nostru electronic MTBIKER .
|
Cartuș aer-hidraulic reglabil
|
|
Dirijare internă a cablurilor
|
| Culoare | negru |
| Diametru | 34.9 mm |
| Cursă tijă telescopică | 150 mm |
| Control/Comandă | rutare internă a cablului |
| Lungime totală | 440 mm |
| Offset | 0 mm |
| Lungime max. în cadru | 225 mm |
| Greutate | 639 g |
| ID produs | 106659 |
Variante Kind Shock LEV Si Internal teleskopická sedlovka, Ø-34.9 mm, 440 mm/150 mm
Zdravím - má pls táto teleskopka určenú max. hmotnosť jazdca?
Dobrý deň,
výrobca deklaruje max. hmotnosť jazdca 90 kg.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Kind Shock LEV Si Internal teleskopická sedlovka, Ø-34.9 mm, 490 mm/175 mm